Drobečková navigace

Úvod > Průmyslové lakování

Průmyslové lakování

Perfektní povrchová úprava pro váš výrobek

Zajistíme pro vás průmyslové lakování výrobků a dílů z automotive, strojírenství a z dalších průmyslových segmentů. Lakujeme všechny typy kovů i plastů, malé i velké produkty a díly. Používáme špičkové technologie pro dokonalé a kvalitní lakování.

Přidaná hodnota průmyslového lakování

Průmyslové lakování je obor, který se neustále vyvíjí a opírá se o moderní technologie. Už dávno nejde jen o máčení odlitků. Záleží na přidané hodnotě. Povrchová úprava plní nejen ochranu před vlivem prostředí, je důležitá také funkčnost a design výrobku. Barva a ztvárnění hrají důležitou roli. I na to při lakování myslíme.

Výhody našeho průmyslového lakování

  • Ochotně se přizpůsobíme vašim požadavkům.
  • Pracujeme s nejmodernějšími lakovacími technologiemi.
  • Při zakázce úzce spolupracujeme s korozním technikem.
  • Využíváme odborné poradenství výrobců barev a laků.
  • Máme kvalitní tým zaměstnanců a zázemí rodinné firmy.
  • Dodržujeme dohodnuté termíny a vycházíme vám vstříc.
  • Využít můžete i naši dopravu výrobků, což urychluje dodání.

Zkušenosti s průmyslovým lakováním

Naše zkušenosti sahají do roku 2000. V lehkém strojírenství se pohybujeme od roku 2008, prožili jsme krizi, která nás zocelila. Od té doby působíme nejen v oblasti automotive, ale také v segmentu energetiky nebo zajištujeme lakování pro kolejová vozidla a pronikáme do leteckého průmyslu.

Technologie průmyslového lakování

Při práci používáme technologie mokrého lakování, které jsou navrženy v projektech našich zákazníků a souzní s lakovacími předpisy. Proto musíme být flexibilní a zruční. O kvalitě práce rozhodují zkušenosti a šikovnost našich lakýrníků – a v této oblasti máme výhodu, pracují pro nás skuteční odborníci.

Pravidelně absolvujeme školení a audity od našich zákazníků. Využíváme také technickou podporu testovacích center a laboratoří předních výrobců barev a laků – například PPG, BASF, Axalta, Mankiewicz, Hempel a další.

Lakování pro všechny průmyslové segmenty

Služby lakování poskytujeme širokému spektru zákazníků z různých průmyslových segmentů. Mezi klienty máme například výrobce automobilových cisteren, výrobce speciálních nástaveb pro vozidla, producenty kolejových vozidel, jako jsou lokomotivy či tramvaje, nebo strojírenské firmy působící v oblasti strojů, kompresorů, energetiky a lodní přepravy. Nakročili jsme i do segmentu lakování požárních systémů pro ropná pole.

Také pro vás rádi zajistíme lakování. Zavolejte nám.

Průmyslové lakování
Průmyslové lakování
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů