Drobečková navigace

Úvod > Průmyslové lakování

Průmyslové lakování

Perfektní povrchová úprava pro váš výrobek

Zajistíme pro vás průmyslové lakování výrobků a dílů z automotive, strojírenství a z dalších průmyslových segmentů. Lakujeme všechny typy kovů i plastů, malé i velké produkty a díly. Používáme špičkové technologie pro dokonalé a kvalitní lakování.

Přidaná hodnota průmyslového lakování

Průmyslové lakování je obor, který se neustále vyvíjí a opírá se o moderní technologie. Už dávno nejde jen o máčení odlitků. Záleží na přidané hodnotě. Povrchová úprava plní nejen ochranu před vlivem prostředí, je důležitá také funkčnost a design výrobku. Barva a ztvárnění hrají důležitou roli. I na to při lakování myslíme.

Výhody našeho průmyslového lakování

  • Ochotně se přizpůsobíme vašim požadavkům.
  • Pracujeme s nejmodernějšími lakovacími technologiemi.
  • Při zakázce úzce spolupracujeme s korozním technikem.
  • Využíváme odborné poradenství výrobců barev a laků.
  • Máme kvalitní tým zaměstnanců a zázemí rodinné firmy.
  • Dodržujeme dohodnuté termíny a vycházíme vám vstříc.
  • Využít můžete i naši dopravu výrobků, což urychluje dodání.

Zkušenosti s průmyslovým lakováním

Naše zkušenosti sahají do roku 2000. V lehkém strojírenství se pohybujeme od roku 2008, prožili jsme krizi, která nás zocelila. Od té doby působíme nejen v oblasti automotive, ale také v segmentu energetiky nebo zajištujeme lakování pro kolejová vozidla a pronikáme do leteckého průmyslu.

Technologie průmyslového lakování

Při práci používáme technologie mokrého lakování, které jsou navrženy v projektech našich zákazníků a souzní s lakovacími předpisy. Proto musíme být flexibilní a zruční. O kvalitě práce rozhodují zkušenosti a šikovnost našich lakýrníků – a v této oblasti máme výhodu, pracují pro nás skuteční odborníci.

Pravidelně absolvujeme školení a audity od našich zákazníků. Využíváme také technickou podporu testovacích center a laboratoří předních výrobců barev a laků – například PPG, BASF, Axalta, Mankiewicz, Hempel a další.

Lakování pro všechny průmyslové segmenty

Služby lakování poskytujeme širokému spektru zákazníků z různých průmyslových segmentů. Mezi klienty máme například výrobce automobilových cisteren, výrobce speciálních nástaveb pro vozidla, producenty kolejových vozidel, jako jsou lokomotivy či tramvaje, nebo strojírenské firmy působící v oblasti strojů, kompresorů, energetiky a lodní přepravy. Nakročili jsme i do segmentu lakování požárních systémů pro ropná pole.

Také pro vás rádi zajistíme lakování. Zavolejte nám.

Průmyslové lakování
Průmyslové lakování
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů